دور دوم با صعود 16 تیم از تاریخ 26/4/89 بصورت حذفی آغاز گردید
نتایج روز اول به شرح زیر است:
آریا (1) - رسول اکرم(2) 2-0
امیرالمومنین(2)- حشمت 2-0
شفا (3)- دانشکده پرستاری 0-0 دانشکده پرستاری در ضربات پنالتی 1-0 پیروز شد
روز یکشنبه 27/4/89
گلسار(1)- رسول اکرم(1) 1-2
آریا(2)- ولایت(1) 0-0 آریا(2) در ضربات پنالتی3-2 پیروز شد
شفا(6)-حراست 1-3
شفا(1)- مرکزاورژانس 0-0 شفا(1)در ضربات پنالتی 2-1 پیروزشد
برنامه مسابقات 1/8
متاسفانه با تصمیم گیری غیر منطقی مسئولان برگزاری مسابقات ، مرحله سوم بدون وقفه در روز دوشنبه 28/4/89 پیگیری می شود و با توجه به حضور کادر درمانی در کلیه تیم ها برگزاری بازیها بدون هماهنگی قبلی بسیار دشوار می باشد و تعویض کشیک هم به سختی انجام می شود .
از نقاط ضعف بزرگ مسابقات عدم برنامه ریزی و تصمیم گیری به موقع می باشدکه انشاء الله با کسب تجربه در مسابقات آتی شاهد برگزاری بازیهای قانونمند و عاری از هرگونه شائبه ای باشیم و هدف اصلی برگزاری چنین رقابتهایی ایجاد دوستی و صمیمیت و تعالی فرهنگی کارکنان می باشد
با وجود تمام این مسائل ، از کلیه مسئولان برگزاری این بازیها که علیرغم مشغله زیاد کاری قبول مسئولیت نمودند نیز کمال تشکر را داریم.
آریا (2)- شفا (1) میزبان مسابقات ساعت 17
آریا (1)- امیرالمومنین(2) ساعت 18:30
روز دوشنبه 28/4/88
دیدارهای مرحله سوم جام با بازی احتیاط آمیز تیم ها توام بود که در پایان 4 بازی اکثر بازیها به تساوی کشیده شد و سرنوشت بازیها توسط ضربات پنالتی تعیین شد.
آریا (2)- شفا 1-1 آریا (2) در ضربات پنالتی 4-3 تیم شفا میزبان را مغلوب کرد
حراست - امیرالمومنین(1) 0-0 حراست در ضربات پنالتی 1-0 پیروز شد
دانشکده پرستاری - رسول اکرم (1) 0-0 رسول اکرم در ضربات پنالتی 1-0 پیروز شد
آریا (1)- امیرالمومنین(2) 0-0 آریا(1) در ضربات پنالتی 1-0 تیم حریف را مغلوب کرد
یک دوره مسابقات گل کوچک با حضور 24 تیم در مرکز آموزشی درمانی شفای رشت برگزار گردید و
کمیتۀ ورزشی بیمارستان آریای رشت (کوبار) با اعزام 2 تیم حضور پررنگی در این مسابقات داشت.
تیم ها به 8 گروه تقسیم شدند
A ---- آریا (1) گلسار(2) شفا (1)
B----- شفا (2) آریا (2) حشمت
c ---- مرکز اورژانس رسول اکرم(2) شفا (5)
D----- گزینش ولایت (1) امیرالمؤمنین(2)
E--- رسول اکرم (1) شفا (6) پورسینا
F--- امیرالمومنین (1) شفا (3) بهداشت سنگر
G-- گلسار (1) حراست ولایت (2)
H -- دانشکده پرستاری گلسار(3) شفا (4)
روز پنجشنبه 17 تیر ماه افتتاحیه مسابقات با حضور مسئولین با دیدار آریا (1) و شفا 1 برگزار گردید که تیم آریا موفق شد 2-1 میزبان مسابقات را شکست دهد
سایر نتایج
شفا(5) - رسول اکرم (2) 0-0
حشمت - آریا (2) 0-0
پورسینا- شفا(6) 0-1
شفا(3)- بهداشت سنگر 2-0
ولایت (2) - حراست 1-4
دانشکده پرستاری -شفا(4) 5-0
شفا(3)- امیرالمومنین (1) 1-2
گلسار(2) - آریا (1) 0-3
شفا(2) - حشمت 1-1
گزینش - ولایت(1) 0-3
مرکز بهداشت - شفا (5) 5-1
پورسینا-رسول اکرم (1) 0-0
امیرالمومنین - گزینش 3-0
روز سه شنبه ۲۲/4/۸۹
شفا(4)- گلسار(3) 1-1
شفا(1)-گلسار(2) 2-0
شفا(2)-آریا (2) 0-1
مرکزاورژانس-رسول اکرم(2) 1-0
حراست- گلسار(1) 1-0
روزچهارشنبه 23/4/89
امیرالمومنین(2) - ولایت(1) 0-0 در ضربات پنالتی امیرالمومنین 2-1 پیروز شد
رسول اکرم (1) - شفا (6) 2-1
گلسار(3)-دانشکده پرستاری 1-1
گلسار (1)-ولایت (2) 2-1
بهداشت سنگر - امیرالمومنین(1) 1-2
گروه A |
برد |
باخت |
مساوی |
امتیاز |
آریا 1 |
2 |
0 |
0 |
6 |
گلسار2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
شفا1 |
1 |
1 |
0 |
3 |
گروه B |
برد |
باخت |
مساوی |
امتیاز |
آریا 2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
حشمت |
0 |
0 |
2 |
2 |
شفا2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
گروه c |
برد |
باخت |
مساوی |
امتیاز |
مرکز اورژانس |
2 |
0 |
0 |
6 |
رسول اکرم 2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
شفا5 |
0 |
1 |
1 |
1 |
گروه E |
برد |
باخت |
مساوی |
امتیاز |
رسول اکرم 1 |
1 |
0 |
1 |
4 |
شفا 6 |
1 |
1 |
0 |
3 |
پورسینا |
0 |
1 |
1 |
1 |
گروه F |
برد |
باخت |
مساوی |
امتیاز |
امیرالمومنین 1 |
2 |
0 |
0 |
6 |
شفا 3 |
1 |
1 |
0 |
3 |
بهداشت سنگر |
0 |
2 |
0 |
0 |
گروه G |
برد |
باخت |
مساوی |
امتیاز |
حراست |
2 |
0 |
0 |
6 |
گلسار 1 |
1 |
1 |
0 |
3 |
ولایت 2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
گروه H |
برد |
باخت |
مساوی |
امتیاز |
دانشکده پرستاری |
1 |
0 |
1 |
4 |
گلسار 3 |
0 |
0 |
2 |
2 |
شفا 4 |
0 |
1 |
1 |
1 |
با تشکر آز آقایان سلمان پیشه و رضائی کیا که با اطلاع رسانی بموقع آخرین نتایج را در اختیار وبلاگ قرار میدهند.
پس از چند هفته رقابت فشرده اعضای برتر جایزه بزرگ به شرح زیر اعلام شد:
1-فربد 17 امتیاز
2- تراب - صندوق 16 امتیاز
که جوایز نفیس به این 3 شرکت کننده اهدا گردید
3-بردیا 14 امتیاز
4- اسکات ، مجید 13 امتیاز
5-صهبا ، مودب 12 امتیاز
6- پیمان 11 امتیاز
7- حامد 10 امتیاز
8- ابی 9 امتیاز
9- کاپرلو 7 امتیاز
پس از چندین روز رقابت فشرده علیرغم حضور مستمر عاطف و سامیار در صدر جدول در روزهای پایانی با نتایج خوبی که کلاس زبان و داماش کسب کردند توانستند به جمع دریافت کنندگان جایزه برسند و بهمراه حامد قهرمانان مرحله اول باشند
نتایج به ترتیب امتیازات کل در پایان مرحله اول:
1- حامد - کلاس زبان 35 امتیاز
2- داماش 33 امتیاز
3- سامیار 32 امتیاز
4- فربد -عاطف 31 امتیاز
5- بردیا 30 امتیاز
6- سعید 28 امتیاز
7- ناصر- ابی 26 امتیاز
8- افشاب - پیمان 25 امتیاز
9- محمد- زی زو 24 امتیاز
10- بارسلونا 22 امتیاز
11- دلارام 21 امتیاز
12 - دکتر نظام 20 امتیاز